8 תובנות חשובות על אסטרולוגיה

חשוב שתקראו את זה לפני שנתחיל להבין מפות אסטרולוגיות.

קבלו 8 תובנות חשובות על אסטרולוגיה:

1. לכל מפה יש תקוה. אין מפות גרועות או אנשים חסרי מזל. כשהאדם נתקל בקושי בלתי רגיל, מכשול או התנסות לא טובה סימן שהוא צועד בכיוון הלא נכון וזו הסיבה לקושי.

2. בעבר הגישה באסטרולוגיה הייתה לקבל את החיים, כך שאם החיים עם בעיות, אין מה לעשות. כיום הגישה שונה. המפה האסטרולוגית ניתנה לנו כדי למקסם את היכולות שלנו, ובכל רגע נתון יש אפשרות להבין את מה שניתן ולפעול בדרך שאנו רוצים.

3. תפקידו של האסטרולוג הוא להראות לאנשים איך להשיג את הדבר שהם רוצים, ואיך לפתור בעיות או מכשולים בלתי רצויים. חשוב שנבין שלא כל האנשים רוצים להשיג דברים בחיים, יש כאלה שמעוניינים אך ורק לפתור בעיות שהם חווים.

4. אסטרולוגיה עוסקת בחיזוי ולא בניבוי. הרעיון הוא לזהות את ההזדמנויות שמגיעות ובהתאם להכין עצמנו, פיזית ואנרגטית. להבין את האופציות שניתנו לנו ולבחור נכון. זכרו: הצלחה זו הזדמנות שפוגשת מוכנות.

5. אסטרולוגיה היא שיטה להבין את העבר ולתכנן את העתיד, למצוא את המשמעות שלנו בחיים, לעצב את החיים ולהנהיג את הייעוד שלנו.

6. המפה האסטרולוגית בנויה מ 50% גורל (אין לנו שליטה עליו) ומ 50% מזל (שעליו יש לנו שליטה מלאה). משמע שבכל רגע אנחנו יכולים לשנות את מהלך החיים שלנו בכוח ההחלטה. והעשייה בהתאמה.

7. המפה האסטרולוגית משקפת יכולת (capacity). רוב האנשים לא מממשים את היכולת הזו, מחוסר ידע או מחוסר רצון.

8. כוח רצון לבד אינו מספיק להצלחה. כדי להצליח בחיים האמיתיים אנחנו חייבים תוכנית, אסטרטגיות טובות ונכונות ולבסוף יישום. את הדרך הנכונה לעשייה והצלחה, עם הכי מעט מכשולים בדרך אפשר לזהות בתאריך הלידה.

מוכנים להבין את המפה שלכם?

תדפיסו אותה בלינק הזה לחצו כאן

ותקראו את כל הפוסטים כאן בלשונית "אסטרולוגיה"

 

קורסי אסטרולוגיה חדשים נפתחו ואתם מוזמנים

פרונטלי או בזום

דברו איתי בפרטי

0523302384

יום נפלא

דילוג לתוכן