ספר אסטרולוגיה סינית – המדריך האישי שלכם לחיים טובים ובריאים

ספר אסטרולוגיה מאת אביטל לוביא כהן

למי מיועד ספר אסטרולוגיה סינית?

ספר אסטרולוגיה סינית מיועד לכל מי שמעוניין לדעת מהן החוזקות והחולשות שלו, מהם הקשיים שהוא חווה, מדוע חווה אותם, איך מתבטאות מערכות היחסים עם הקרובים שלו, אילו זמנים טובים לזוגיות ולרומנטיקה, אילו זמנים טובים עבורו לשינוי קריירה, אילו זמנים טובים למעבר דירה, אילו זמנים טובים לשפע ולהצלחה, איך לקבל החלטות בנושא זוגיות, קריירה, לימודים, מערכות יחסים ועוד.

ספר אסטרולוגיה סינית אביטל לוביא כהן

ספר אסטרולוגיה 1-100

מה מיוחד בספר אסטרולוגיה סינית?

כל מי שרוכש את הספר מקבל מפה אסטרולוגית אישית, ובכך הספר הופך להיות מדריך אינטימי לחיים. הספר מאפשר הצצה לעולם מרתק של גילוי עצמי. בספר הזה תוכלו להבין דברים רבים על עצמכם ועל אחרים. תוכלו להבין מה מנהל אתכם, מהם דפוסי החשיבה שלכם, הכישורים והמיומנויות שלכם, איך אתם חווים נושאים שונים בחייכם ומי אתם בטבע הבסיסי שלכם. תוכלו לגלות מה בני המשפחה שלכם מעניקים לכם או משקפים לכם, תוכלו להבין מה הפוטנציאל הפיננסי שלכם ומתי הוא יכול להתממש, תדעו אילו החלטות לקבל בנושא הקריירה שלכם, איזו זוגיות טובה לכם ועוד. אומרים שמודעות היא חצי פתרון, ואני מזמינה אתכם לחקור ולדעת, אך מזהירה שזה ממכר. תגלו על היקרים והאהובים עליכם דברים שיגרמו לכם לשמוח וגם לדמוע, להבין ולא לכעוס, לחמול ולא לגעור.

ספר אסטרולוגיה סינית הוא חוויה! הספר צבעוני, עמוס בדוגמאות, בטבלאות ותמונות. החוויה תהיה נעימה ומתמשכת. הספר לוקח אתכם שלב שלב בהבנה של מסלול חייכים. בגל שלב תוכלו לחזור אחורה או לקפוץ קדימה לפי הסקרנות שלכם. הפרקים מסודרים באופן כזה שכל פרק עומד בפני עצמו, ויש גם פרק של דוגמאות ממפות שונות. 

 
מהדורה מודפסת עד לבית
מהדורה דיגיטלית
הדפסת מפה אסטרולוגית חינמית
הדפסת מפה אסטרולוגית אישית
הדפסת בנק מפות
ייעוץ אסטרולוגי אישי ועסקי

ספר אסטרולוגיה – מהן התגובות לספר?

"פשוט מושלם! לא הנחתי אותו מהיד כל השישי שבת. כתוב יפה, ברור, מדויק, צבעוני. מובן ומלא בדוגמאות. כיף של ספר למתחילים ובהחלט גם למי שמתקדם. מחכה לספר הבא"

"והספר וואו איזה ספר. כל השישי שבת קרתי אותו בצמוד למפה האישית. כמה שפע יש בו, רהיטות ואיכות שתענוג לקרוא. כריכה נעימה ועיצוב מושלם. הייתי משלמת עליו גם פי 5 עם הערך המדהים שיש בו שעכשיו איתי יום יום"  

"מה זאת הרמה הגבוהה הזאת? ממליצה בחום איכותי ביותר"

מהי הגישה של האסטרולוגיה הסינית?

האסטרולוגיה הסינית נותנת תקווה. ספר אסטרולוגיה סינית מספק הדרכה מדויקת למימוש פוטנציאל. אין אדם שאין לו מזל, יש אדם שלא הבין מי הוא ומה עליו לעשות בחיים. אגב, בכל מקום שנחווה כאב שוב ושוב, אכזבות חוזרות ונשנות, זו למעשה הדרך של היקום לומר לנו לזוז, לשנות מסלול או התנהגות. החיים שלנו לא אמורים להיות סבל מתמשך. האסטרולוגיה הסינית מבוססת על חוקי הטבע, כלומר הכול מחזורי — האדם הוא חלק מהטבע, והטבע נשקף בתוכו. בדומה לעונות השנה, גם אנו חווים כאב והצלחה ולכן החיים שלנו דינמיים. כאשר אנו מבינים את המגבלות שלנו ומודעים להן, וכאשר אנו מבינים מהם הכישרונות והאיכויות שלנו, אנחנו מבינים את עצמנו טוב יותר. כאשר אנו מבינים את עצמנו טוב יותר — משהו בנו נרגע, אנחנו יכולים לעשות בחירות טובות יותר ולהתנהל בצורה נכונה עבורנו.

מה יש בספר?

לכן זהו לא רק ספר אסטרולוגיה סינית תיאורטי. הוא מעשי, ופרקטי. תוכלו להיוועץ בו בכל שלב בחיים שלכם ולקבל תשובות מדויקות לגביכם ולגבי היקרים לכם. תוכלו להדפיס מפה אסטרולוגית

אישית במחשבון האסטרולוגי באתר שלי (אתם מקבלים מפה מלאה ללא עלות כחלק מרכישת הספר). הספר הוא למעשה קורס אסטרולוגיה סינית למתחילים, ארוז, פרקטי ונעים.

במה יעזור לכם הספר?

ספר אסטרולוגיה סינית הוא מדריך לחיים. הוא יאפשר לכם להבין את העבר ולתכנן את העתיד, למצוא משמעות בחיים, לקבל החלטות נכונות, לעצב את החיים ולממש את הייעוד. מילת המפתח באסטרולוגיה סינית היא מודעות, ובעזרתה אפשר להבין איך נוכל להשיג את כל מה שאנו רוצים ואיך אפשר לפתור בעיות שאנו חווים. השיטה פרקטית, פשוטה, קלה ליישום ומדויקת מאוד. לא כולם רוצים להצליח, אבל כולנו רוצים לפתור בעיות. ספר אסטרולוגיה סינית יאפשר לכם לאבחן, להבין את שורש הבעיה וזהו כבר חצי פתרון. בפרק האחרון תמצאו דוגמאות לניתוח מפות.

רב מכר
הספר הזה הוא מתנה לכל אחד באשר הוא. הוא מפת אוצר שתוביל אתכם להבנה טובה
יותר של עצמכם ושל הסובבים אתכם. הפרקים בספר מאפשרים הצצה מרתקת אל
העולם הפנימי של אדם, בצורה יעילה, שיטתית ומעשית. הספר כולל גם הנחיות לאיזון
החוסרים במפה לטובת סיפוק והרמוניה.

לאחר שתהיה לכם המפה האסטרולוגית שלכם מודפסת לפניכם אני ממליצה לקחת
מחברת ועט, לפנות זמן ביומן ולצלול אל עולם קסום ומרתק שהוא אתם, בצורה שמעולם
לא חוויתם. תהנו ובהצלחה

מהדורה מודפסת עד לבית
מהדורה דיגיטלית
הירשמו לקורסים הקרובים שלנו
קורס אסטרולוגיה פרונטלי ובזום
קורס אסטרולוגיה למתקדמים בזום
קורס פנג שואי בבוקר
קורס פנג שואי בערב
המלצות התלמידים שלנו

קרן סולנ'ציק

שחר מנחם

שירה רוזנבוים

רונן בן אריה

קורס אסטרולוגיה סינית פירוט מפגשים

מפגש ראשון  גורל, מזל, טאי צ'י, חמשת האלמנטים, מעגל הזנה, מעגל בקרה, העמודות ובניית המפה, גישת הכמויות וגישת המחלישים והתומכים (זה בסדר אם זה נשמע לכם כמו סינית)

מפגש שני  – אלמנט העצמי, סקירה של 10 הטיפוסים באסטרולוגיה הסינית

מפגש שלישי – פירוט החיות, חלוקה לקבוצות, חוזקות וחולשות, חודשים ושני

מפגש רביעי – עבודה עם המפה, שיטת 5 הנושאים (עצמי, ביטוי, כסף, מוניטין, משאבים)

מפגש חמישי – שיטת הכמויות, ספירת האלמנטים והבנה של התכונות בהתאם לכמויות

מפגש שישי – קלאשים, קומבינציות, צירופי עונות, קומבינציות מיוחדות

מפגש שביעי –  עונשים חיצוניים, עונשים עצמיים, אלים וכוכבים

מפגש שמיני – אלים וכוכבים, השפעות הזמן המשך

מפגש תשיעי – עולם העסקים במפות: ניתוח קהל יעד, מוצרים ושירותים, פלטפורמות שיווק, הצלחה עסקית ועוד

מפגש עשירי – זוגיות, מערכות יחסים, קריירה ועסקים

מפגש אחת עשרה  – פתרון בעיות במפות לזוגיות, עסקים, קריירה, ילדים

מפגש שנים עשר מתנה מפגש חגיגי – מרתון פתיחת מפות, בונוס ותעודות

הערות: בכל מפגש נתרגל מפות.

הלוז נתון לשינויים בהתאם לקצב המשתתפים

עמודים נוספים באתר