3 טיפים חשובים לשיפור הסיכויים לכניסה להריון

3 טיפים חשובים לשיפור הסיכויים לכניסה להריון:
1. כל דבר בטבע עובד עם חוקי היין והיאנג. היין זו האנרגיה הנשית הרכה והמכילה והיאנג זו האנרגיה הגברית המהירה והאנרגטית. כדי להתעבר אישה חייבת להתחבר לאנרגיית היין שלה – לנוח, לאכול טוב, להוריד הילוך, להיות רגועה. ולראיה, לא מעט רופאים שולחים את בני הזוג לחופש על מנת לתת לגוף ולנפש רוגע כדי להתעבר. חשוב לי להדגיש שמצבי דיכאון, חרדה, פאניקה, ותולדות של מצבים של מצוקה נפשית יוצרים רמה גבוהה של הורמון קורטיזול בגוף האישה. רמות גבוהות של הורמון זה בגוף עלולות לשבש את מערכת הרבייה, באופן המגביר אירועי הפלות או אי פוריות זמנית. לכן מנוחה ושמירה על תזונה נכונה ורוגע בכל דרך שטובה לך היא הכרחית.
2. חודשים טובים לעיבור – לכל אישה יש תקופה טובה לעיבור. יש כאלה בחורף, יש כאלה בקיץ, באביב או בסתיו. אם תשימו לב, רוב הנשים יולדות את ילדיהן באותו רבעון או בשני רבעונים צמודים. לכן, אם כבר יש לך ילדים, חשבי באיזו תקופה התעברת. אחוזי ההצלחה שלך יהיו גבוהים אם תנסי גם הפעם להתעבר בחודשים אלה. (אגב, לפי תאריך לידה אפשר לדעת במדוייק מהם החודשים הטובים לעיבור, לכל אחת באופן אישי)
3. כיוון שינה – משפט חכם בסינית אומר "שנה את כיוון המיטה שלך וישתנו לך החיים" ואצלנו ביהדות בהקבלה "משנה מקום – משנה מזל". כיוון מיטה הוא קריטי לבריאות, לשינה ולהצלחה עסקית. הסינים מחלקים את האנשים לשניים – טיפוסי מזרח וטיפוסי מערב. אם את לא מצליחה להתעבר כבר זמן רב ואת ישנה עם ראש מיטה צמוד לקיר מערבי, שני את כיוון המיטה לקיר צפוני או מזרחי או דרומי.
הכיוון האישי הזה נקרא מינג גואה, המלאך השומר. ולא סתם נקרא כך.
קיימות טכניקות נוספות- לבדיקת אזור הצפון בבית האחראי על העיבור, ולחישוב המספרים בבית לפי שנת הבנייה של הנכס, ולבדיקת החודשים הטובים לעיבור לפי תאריך הלידה של האישה ועוד..
הטיפים האלו יכולים לחולל פלאים בכניסה להריון.
בהצלחה!