תחזית אסטרולוגית למדינת ישראל לשנת 2024

תחזית אסטרולוגית 2024 קבלו מספר תובנות והמלצות חשובות

האתגר שלנו כאן

האסטרולוגיה הסינית מבוססת על 5 האלמנטים: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ. לפי תאריך הלידה של המדינה (יום הכרזת העצמאות)   ישראל היא אלמנט אדמה. משמע שמה שמאפיין אותה הוא משפחתיות, שייכות, סולידריות, עזרה לאחר, אחריות ונתינה. האתגר שלה הוא חוסר שקט כלכלי ומלחמה על גבולות ושטחים. אגב, זה האתגר שמלווה אותה מיום הקמתה וסביר להניח שילווה אותה שנים רבות הלאה. צהל הכריז על שנת 2024 כעל שנת לחימה והיא אכן תהיה כזו, מאתגרת ולא פשוטה, אך יש תקווה

תחזית אסטרולוגית 2024 מה יאפיין את השנה מבחינה רגשית וכלכלית

על פי האסטרולוגיה הסינית, שנת 2024 היא שנת הדרקון. דרקון זו חיית אדמה, המשמע שנחווה השנה, עומס, לאות ועייפות, מטלות רבות ודאגה. דאגה לבית ולמשפחה, לבית הפרטי והלאומי. כמו כן נחווה חוסר שקט כלכלי משמעותי. זו שנה שתתאפיין בהאטה ובצמצום, הלך הרוח הוא לא של בזבוז ובליינות. אנשים פחות יקנו, שוק העבודה יחווה שינויים משמעותיים, נהיה עדים לקיצוצים ולפיטורין. עומס העבודה של אלה שפוטרו יוטל על כל אלה שנשארו, הם יחושו תסכול ומרמור.

תחזית אסטרולוגית למדינת ישראל 2024

מדוע התקופה כל כך קשה? מתי זה נגמר?

על פי האסטרולוגיה הסינית,  בכל 20 שנים מתחלף עידן, ובשנים של מעבר בין עידנים מתרחשים אירועים דרמטיים. שנת 2023 מסיימת עידן של 20 שנים שנקראת עידן 8 (2024-2044), ושנת 2024 מתחילה עידן חדש שנקרא עידן 9 (2024-2044). זו הסיבה ש2023 כזו סוערת. אנחנו כרגע בתעלת לידה בלידה לא פשוטה. הכאב והשבר הוא עצום, אבל זה לקראת משהו חדש. תזכרו את המילה חדש. אנחנו ניצור מציאות שלא דומה בשום צורה לכל מה שהיה עד עכשיו. בארץ וגם בעולם, אגב.

באילו תחומים נראה שינויים ב 2024 והלאה?

עידן 9 נקרא עידן האש והוא מתחיל כבר עכשיו בשנת 2024. אם לרגע נחשוב על אש בטבע, היא שורפת עץ, מאדה מים, מייבשת אדמה ומתיכה מתכת. משמע שכל אחד מאיתנו יעבור שינוי גם אם מתנגד או חושש. השינוי הוא בלתי נמנע. במה נראה שינוי בישראל שיתחיל כבר בשנה הבאה ויימשך לאורך כל העידן? במערכת המשפט, בשיטת הבחירות, בממשל, במוסדות פיננסיים, בממסד באופן כללי ועוד. השינויים יהיו לטובה ויעסקו בין היתר בנושאים של דת ומדינה

 

הדפסת מפה אסטרולוגית חינמית
מהדורה מודפסת עד לבית
קורס אסטרולוגיה למתחילים
קורס אסטרולוגיה למתקדמים בזום
קורס פנג שואי בבוקר
קורס פנג שואי בערב

זמן לעשיית חשבון נפש וגביית מחירים

שנת 2023, שנת הארנבת, התאפיינה באנרגיה של הסתרה, רמייה וזלזול מופגן. קלילות וחוסר אחריות, חוסר צדק ורצון לשלוט בקרב אנשים פרטיים ובקרב גופים גדולים. שנת 2024, שנת הדרקון, היא שנה שהכל יצוף, אין יותר הסתרות או בריחה מלקיחת אחריות. כל מי שנמנע מלעשות את מה שנכון ומה שצריך, יחווה שנה של שעורים לא פשוטים. כל מי שיהיה אמיץ ויתמודד עם האתגרים יעבור את התקופה הקשה בהצלחה. שאלו את עצמכם, מה אני יודע שאני חייב לעשות והדחקתי שנים רבות? אל תחששו מרוח התקופה, היא טריגר לעשייה.

מתי נחוש הקלה?

על פי האסטרולוגיה הסינית נראה התאוששות בחודש אפריל, מאי ויוני.
לאחר מכן החורף שוב יהיה מאתגר, במיוחד חודש אוקטובר. בשנת 2025 דברים יתבהרו והמצב ישתפר הרבה יותר.

איך לעבור את התקופה הזו?

חשוב שנבין שאנחנו כרגע בעין הסערה, היא עדיין לא חלפה. חודש ינואר מאתגר וגם פברואר. לכן, מומלץ לשמור על האנרגיה שלכם, על הגבולות שלכם ועל הנפש שלכם. שימו לב שאתם מזינים את עצמכם בכל יום באנרגיה טובה ומעצימה של אנשים, תזונה ופעילות גופנית סדירה. בנוסף, הדגש ב 2024 הוא לעזור, לכל אחד ובמה שצריך. הביטו סביבכם, סביר להניח שיש מישהו שזקוק לעזרה שלכם. חזקו את הקשרים הבינאישיים והמשפחתיים, שנת הדרקון היא שנה של אדמה שמסמלת בית ומשפחה. היא גם מסמלת כוחניות, ויכוחים ומאבקים, השתדלו לא להיות אלה שנלחמים או נגררים.

תחזית אסטרולוגית 2024 – יהיה טוב?

התשובה היא כן משום שלכל משבר יש סוף, וגם לתקופה הקשה הזאת. מהשבר הזה אנחנו נצמח, הוא כל כך קשה כי עלינו ליצור מציאות חדשה לגמרי. היא תהיה שתהיה שונה מכל מה שהכרנו עד עכשיו, שימו לב לעצמכם גם אתם השתניתם, ואתם שואפים לעתיד טוב יותר, ותפעלו למען זה.

הירשמו לקורסים הקרובים שלנו
קורס אסטרולוגיה למתחילים
קורס אסטרולוגיה למתקדמים בזום
קורס פנג שואי בבוקר
קורס פנג שואי בערב
המלצות התלמידים שלנו

קרן סולנ'ציק

שחר מנחם

שירה רוזנבוים

רונן בן אריה

קורס אסטרולוגיה סינית פירוט מפגשים

מפגש ראשון  גורל, מזל, טאי צ'י, חמשת האלמנטים, מעגל הזנה, מעגל בקרה, העמודות ובניית המפה, גישת הכמויות וגישת המחלישים והתומכים (זה בסדר אם זה נשמע לכם כמו סינית)

מפגש שני  – אלמנט העצמי, סקירה של 10 הטיפוסים באסטרולוגיה הסינית

מפגש שלישי – פירוט החיות, חלוקה לקבוצות, חוזקות וחולשות, חודשים ושני

מפגש רביעי – עבודה עם המפה, שיטת 5 הנושאים (עצמי, ביטוי, כסף, מוניטין, משאבים)

מפגש חמישי – שיטת הכמויות, ספירת האלמנטים והבנה של התכונות בהתאם לכמויות

מפגש שישי – קלאשים, קומבינציות, צירופי עונות, קומבינציות מיוחדות

מפגש שביעי –  עונשים חיצוניים, עונשים עצמיים, אלים וכוכבים

מפגש שמיני – אלים וכוכבים, השפעות הזמן המשך

מפגש תשיעי – עולם העסקים במפות: ניתוח קהל יעד, מוצרים ושירותים, פלטפורמות שיווק, הצלחה עסקית ועוד

מפגש עשירי – זוגיות, מערכות יחסים, קריירה ועסקים

מפגש אחת עשרה  – פתרון בעיות במפות לזוגיות, עסקים, קריירה, ילדים

מפגש שנים עשר מתנה מפגש חגיגי – מרתון פתיחת מפות, בונוס ותעודות

הערות: בכל מפגש נתרגל מפות.

הלוז נתון לשינויים בהתאם לקצב המשתתפים

עמודים נוספים באתר