קבלו 10 סיבות חשובות למה כדאי לכם לקום ב 05:00 בבוקר

קבלו 10 סיבות חשובות מדוע כדאי לכם לקום ב 05:00 בבוקר
1. מוטיבציה – על פי האסטרולוגיה הסינית השעות של 03:00-05:00 אלה השעות של אנרגיית העץ. זו האנרגיה היחידה ביום אשר מעוררת מוטיבציה, תחושת אושר, מסוגלות, דרייב ואמביציה. אמביציה היא הדרך להצלחה, התמדה היא הכלי להגיע אליה (ביל בראדלי)
2. זמן שקט – בשעה הזאת אין שום הסחות, אף אחד לא יסמס, יצלצל או יטריד אתכם. זמן מצוין להתחיל את היום שלכם: בתפילה, במדיטציה, בקריאה, בכתיבה, או בכל דבר שמפיח בכם השראה. השלווה מגיעה מבפנים, אל תחפשו אותה בחוץ (בודהה)
3. זמן פנוי – בשעה הזו תוכלו לעשות את כל מה שתמיד רציתם ולא הספקתם. ללמוד קורס, לפתח מוצר, לכתוב ספר או מאמר. השעה הזו במצטבר, תוביל לשעות רבות של הישג. אדם שמעז לבזבז שעה מחייו עוד לא גילה את הערך של החיים (צ'ארלס דרוין)
4. אושר – מחקר באוניברסיטת קולורדו מצא שאנשים שקמים מוקדם מאושרים יותר מאנשים שמתעוררים מאוחר, וזה קשור לשינה בשעה מוקדמת ולאיכות השינה. כאשר אנו קמים בבוקר, אנו מבינים איזו פריבילגיה יקרה היא לחיות, לנשום, לחשוב, ליהנות ולאהוב (מרקוס אורליוס)
5. הצלחה – רוב האנשים המצליחים בעולם קמים מוקדם. יש להם שגרה מוזרה בשונה ממרבית האנשים בעולם. אנשים חיים בטוב ובאושר בהתאם לחיים שהם מנהלים (אריסטו)
6. משמעת עצמית – ברגע שתתמידו לקום מוקדם פתאום תרגישו שאתם מסוגלים להתגבר על קשיים, ותפתחו חוסן מנטלי להתמודד עם אתגרי החיים הלא פשוטים. ללא משמעת עצמית, הצלחה היא בלתי אפשרית (לו הולץ)
7. אפקטיביות – כאשר תתחילו את היום שלכם בצורה יעילה, תתפקדו לאורך כל היום באנרגיה גבוהה לעשייה. אתם תהיו גאים בתוצאות ובהישגים. זמן מאורגן היטב הוא סימן מובהק לתודעה מאורגנת היטב (אייזיק פיטמן)
8. התמדה – קימה מוקדמת תחזק אצלכם את שריר ההתמדה, שיבוא לידי ביטוי בכל משימה. התמדה היא העבודה הקשה שאתם עושים, לאחר שהתעייפתם מהעבודה שכבר עשיתם (נייט גינגריץ)
9. פחות תלונות – לא ניתן לחוש כעס או עצב בו זמנית עם תחושת אושר. הקימה המוקדמת תגרום לכם להיות חיוניים, אופטימיים ומלאי תקווה. בכל דקה שאנו כועסים אנו מפסידים 60 שניות של שלווה (ראלף וולדו אמרסון)
10. הרגל מפתח – קימה מוקדמת היא הרגל מפתח שיפתח לכם את כל דלתות האושר להרגלים נוספים בחיים. בהסתמך על מה שהם, הרגלים יכולים לבנות אותנו או לשבור אותנו. אנחנו הופכים להיות מה שאנחנו חוזרים ועושים (שון קובי)
יקראו לכם משוגעים,
לא יבינו מדוע אתם פתאום מתרחקים,
תחסכו את ההסברים,
רק אתם מבינים.
שהחלטתם לעבוד על עצמכם,
על המטרות שלכם,
ועל המורשת שתשאירו אחריכם.
להיות טובים לעצמכם ולאחרים,
ככה זה,
הכל מתחיל מבפנים.
05:00 זו שעה פשוט נפלאה
*** איך זה קשור לתאריך הלידה?
לכל מי שיש פחות מ 100 עץ בכמויות
חייב לעשות ספורט כדי לאזן את עצמו ***
(קראו בפוסטים הנוספים של האסטרולוגיה הסינית)
שאו ברכה והצלחה,
יום נפלא