מחשבון 4 עמודי גורל

הסבר למחשבון

כעת, לאחר שהקלדתם את תאריך הלידה המלא (כרגע אין צורך בשעת לידה) מתקבלים נתונים בטבלה שאולי נראים לכם קצת מוזרים. לא לדאוג.. אם תשימו לב, הטבלה מחולקת לארבעה עמודות (שנה, חודש, יום ושעה) וכל עמודה מחולקת לשניים, הכוונה שמתחת לכל עמודה של השנה, החודש, היום והשעהיש שתי תשובות. הדבר היחיד שמעניין אותנו כרגע הוא עמודת היוםDay.

year month day hour
זה הנתון שמעניין אותנו

כעת, במשבצת בדוגמא כתוב אחד מחמשת האלמנטים:

  • Fire
  • Earth
  • Metal
  • Water
  • Wood

חמשת האלמנטים האלה מרכיבים אותנו, את אישיותנו וגם כל דבר בטבע. כל אחד מאיתנו מאופיין על ידי אלמנט מסויים והאלמנט הזה מצביע בדיוק מה הנשמה מבקשת. שימי לב איזה אלמנט יצא לכם בחישוב? שימי לב שליד האלמנט יופיע לך גם סימן + או -.גם הסימן יצביע על אופי ההתנהלות שלכם. מוכנים לניתוח? לגלות קצת על עצמכם? הנה ההסבר…

לפני ההסבר חשוב לי לציין שמדובר אך ורק במרכיב אחד של האישיות ומשקל האלמנטים הכולל יקבע בדיוק את ההתנהלות, את מערכות היחסים, את הרגשות וההעדפות. ולכן, רק ניתוח מפה מקיף ומעמיק יכול לספק תמונה מלאה עליכם.

באופן כללי: סימן + ליד אלמנט (ולא משנה איזה אלמנט) – מאפיין אנשים שמאוד חשובה להם התוצאה, הפתרון  המיידי והיעד. סימן – ליד אלמנט (ולא משנה איזה אלמנט) – מאפיין אנשים שמאוד חשובות להם מערכות יחסים והתהליך עצמו.(לידע כללי – סימן+ מציין יאנג וסימן – מציין יין) וכעת להסבר על האלמנטים השונים" יין ויאנג, + ו – :

ואם אתם מעוניינים לקחת צעד אחד קדימה,
ולקבל ייעוץ אסטרולוגי אישי בפגישה מרגשת של שעתיים
או להשתתף בקורס אסטרולוגיה שייפתח בקרוב
מוזמנים לפנות אלי בנייד
או כאן למטה בתיבת השיחה
ואחזור אליכם בהקדם

אנשי אש

אלה אנשים הזקוקים לאינטראקציה תמידית עם הסביבה. דרך אחרים הם מרחיבים את החוויה של עצמם. הם מאוד רוצים שיכירו בתרומה שלהם לסביבה, ורוצים שיאהבו אותם ויחבקו אותם. כאשר הם עוזרים לחברים הם חשים שהם עוזרים לעצמם. אנשי אש זקוקים כל הזמן לריגוש. יש להם כושר ביטוי גבוה והם חשים לא פעם שנם מרוקנים. יש בהם המון רגשנות ופגיעות. וגם חוכמה רבה.

אנשי אש +
הם אלה שרוצים לחוש ריגוש באופן קבוע ואוהבים לצאת, לחוות ולגלות מקומות ואנשים וחוויות חדשות

אנשים אש –
הם אנשים שכל הרצון להפתח ולהרגיש מופנה פנימה. יש להם חשש ופחד להפגע. את כל העוצמה והיכולת החברתית שלהם הם לוקחים לכיוון של השכלה.

אנשי אדמה

הם אנשים יציבים, מהותיים, מכילים, בעלי נתינה, הכלה, התייחסות וסימפטיה. יש להם יכולת לאחד אחרים. חשובים להם מאוד הבטחון הרגשי והבטחון הכלכלי. זה משהו שמעסיק אותם רבות. המטרה שלהם היא לאחד את המשפחה. הם דואגים ועוזרים והם אנשי שרות יעילים. לעיתים לוקחים המון על עצמם וחשים קורבן

אנשי אדמה +
הם פרקטיים, רואים וחשים בהם, הם מעשיים ומשימתיים. הם מתפקדים לאורך זמן בצורה מיטבית. יכולים להתמודד עם מצבי לחץ.

אנשי אדמה –
הם רגישים מאוד וחלשים במבנה הרגשי שלהם. דברים מבחוץ מאוד מלחיצים אותם, קשה להם להתמודד עם פגיעה והם לוקחים ללב בקלות.

אנשי מתכת

הם אנשים שזקוקים לאיזון ולתמיכה כדי לממש את הפוטנציאל שלהם. הם מעדיפים שהבטחון שלהם יגיע דרך ידע וידיעה. יש להם צורך בשליטה עצמית ללא פשרות. מחפשים: 1. שלמות פנימית של מידע, צורה ויצירה 2. שליטה עצמית. מתכנסים וחוקים מה שווה ומה צודק, מה נכון ומה לא. יש להם עולם ערכים וחוקים משלהם. יש הרבה התחשבנות ושיפוט וביקורת עצמית. לעיתים מבטלים פעולה לפני שמתרחשת, וישנם שמסתכלים על חצי הכוס הריקה.

אנשי מתכת +
הם אלה בעלי הצורך האדיר בשליטה. מתאימים לפיקוד והובלה. מוסריים, עושים את המיטב ונותנים דוגמא אישית. אין להם הרבה סבלנות להסביר – הם טובים כמנהלים. האגו שביר וחשוב להם שיכבדו דעתם.

אנשי מתכת –  
אנשים יפים ועדינים, מחוברים ליופי ואסתטיקה, יש להם עניין עם הערכה עצמית וכבוד, מחפשים רגשות, מערכות יחסים ושלמות בדינמיקה עם אנשים.

אנשי מים

הם אנשים בעלי עומק, בינה, אינטלגנציה וקשר לתת מודע. יש להם קשר לעולמות אחרים. וגם קשר לאומנות ולפסיכולוגיה. הם נוטים להיות טוטאליים. הם מוטרדים מנטלית כל הזמן, הראש עובד בלי הפסקה. הם מתמידים ויכולים לעבוד שעות רבות מבלי להתעייף או לרצות לקחת הפסקה. לעיתים נעלמים בשיחה ושואלים עצמם מי הם ומתחיל חיפוש עצמי פנימי. עבורם הבית והמשפחה זה העוגן שלהם והעוצמה שלהם.

אנשי מים +
מאוד אמביזיוזים, עם תחושת ייעוד חזקה, בעלי דחפים ואימפולסים, תזזיתיים ואנרגטיים, סוג של דחף שמגיע מעומק. פתוחים פעלי קליטה רחבה ומהירה.

אנשי מים –
הם כמו טיפת טל, חכמים, נראים מופנמים וסובלניים, הרגשות חזקים ומודחקים, הם חביבים. ייתכן ובמקצוע שיבחרו דווקא יפגינו אסרטיביות

אנשי עץ

הם אנשים שאוהבים שהכל מתקתק להם, כריזמטיים, יוזמים, לא נחים לרגע, חיים את העתיד, מציבים מטרות, דינאמיים ופעילים, שאפתנים ותחרותיים. אוהבים לעבוד תחת לחץ.

אנשי עץ +
הם פרקטיים, מקימים, יוזמים, מנהלים פרוייקטים גדולים ויש להם הרבה כוח בפעולה. יכולים חעשות כמה דברים בו זמנית בהצלחה רבה.

אנשי עץ –
הם יצירתיים, ממציאים, הכוח שלהם הוא ביצירתיות, ויכולים לקדם כמה תהליכים במקביל. חשובים להם מערכות יחסים עם קרובים וחברים.

ייעוץ אסטרולוגי אישי ועסקי, הכולל אבחון, מיקוד והכוונה לכל תחומי החיים: זוגיות, קריירה, שפע, מערכות יחסים ועוד. בתום כל שיחה תצאו רגועים, בטוחים ומבינים מה עליכם לעשות, איך ומתי.

צריכים ייעוץ ואבחון ?

מתן תשובות מדוייקות והנחיות לפעולה בפגישת ייעוץ
התקשרו 052-3302384 | משרד 053-3358758

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן