לימודי אסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה עם אביטל לוביא כהן

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה מבורכת וחיובית של התפתחות רוחנית. יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפר את עצמם ואת איכות החיים שלהם, מעוניינים לקבל תשובות מבפנים ולכן הם פונים ללמוד בערוצים שונים. אנחנו חיים בעידן שבו אנשים מעוניינים בתשובות מהירות. אין להם זמן לשבת ולחכות. הם גם מעדיפים לעשות זאת לבד מאשר להיות תלויים בגורם אחר, מקצועי ככל שיהיה.

קורס אסטרולוגיה
לימודי אסטרולוגיה הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר. האסטרולוגיה הסינית יודעת לאבחן את האופי של האדם, את התכונות שלו, דרך אילו משקפיים הוא רואה את העולם. מהן החוזקות שלו והחולשות שלו, הנטיות הטבעיות שלו והכישרון שלו.   הלימודים אצלנו מאפשרים לאדם להבין מהו תחום העיסוק הנכון ביותר בשבילו, שיאפשר לו סיפוק עצמי, הגשמה והצלחה בתחום שמתאים לו. האסטרולוגיה הסינית חושפת את הכישרונות החבויים, האם מתאים לעבודה כשכיר או עצמאי, מהו תחום הלימודים המדויק עבורו. ומה נכון לו לעתיד שלו.   לימודי האסטרולוגיה מאפשרים לאדם להבין את הזוגיות שלו, מהן ההעדפות שלו, מהי הזוגיות האידיאלית בשבילו. היא גם מאפשרת להבין את הקשיים ואת הבעיות, וגם מספקת מספר רב של פתרונות 
הדפסת מפה אסטרולוגית חינמית
הדפסת מפה אסטרולוגית אישית
הדפסת בנק מפות
ייעוץ אסטרולוגי אישי ועסקי

הלימודים מאפשרים לאדם להבין את העולם הפנימי שלו, את המחשבות ואת הרגשות שלו, את מערכת היחסים שלו עם אנשים אחרים, בני המשפחה ואנשים רחוקים. האסטרולוגיה הסינית חושפת מדוע אדם מסוים מרגיש לבד, מדוע האחר בדיכאון, מדוע השלישי אופטימי תמידי ועוד 

אנו מאפשרים לאדם לבחור נכון. מקומות, אנשים, אירועים, שותפויות. באופן כזה הוא חוסך זמן, כסף ומשאבים, התרוצצויות ובזבוזים . הוא בטוח בבחירה ועושה זאת מתוך הבנה מלאה ושקט פנימי בבחירה נכונה. באופן כזה, אחוזי ההצלחה גבוהים.   

לימודי אסטרולוגיה יוצרים שקט.

כאשר האדם מבין מי הוא מבפנים הכל נרגע, אין מאבקים מיותרים. האסטרולוגיה הסינית הופכת את האדם לטוב יותר. הוא מגייס חמלה והבנה כלפי האחר, כי הוא מבין מדוע השני פועל כפי שבוחר. הלימודים אצלנו מאפשרים לכל אחד לעזור לעצמו וגם לאחרים.

האסטרולוגיה הסינית היא כלי ייעוצי פרקטי וגאוני. היא יכולה להוות מקור פרנסה נוסף או עיקרי, ובלימודים מרתקים ולא ארוכים. בשנת 2024 אנו נכנסים לעידן חדש של 20 שנים שנקרא עידן 9. והדגש העיקרי הוא על התפתחות רוחנית ו well Being. משמע שתחום הייעוץ בכלל והאסטרולוגיה בפרט יהיה מבוקש.  

תלמדו את התחום שישנה לכם את החיים

לאחר 15 שנים של ניסיון במטפיסיקה הסינית, בפנג שואי ובאסטרולוגיה סינית, מזמינה אתכם לבוא ללמוד תחום שישנה את חייכם לטובה. בראש וראשונה אתם תתמלאו באנרגיה גבוהה, אתם תחייכו ותביטו באופטימיות על כל הזדמנות. לא רק שתבינו מי אתם, אלא מה אתם יכולים להיות שזה הדבר המרתק. לא תרצו לעזוב את אבחון המפות, תאמינו לי, אני רואה את הסטודנטים עם עיניים נוצצות.  

קורס קצר ופרקטי שתצאו ממנו עם תובנות אדירות ומתנה ענקית לעצמכם וליקרים ביותר. מוזמנים באהבה, דברו איתי בפרטי אעדכן בקורסים הקרובים שנפתחים  

הירשמו לקורסים הקרובים שלנו
קורס אסטרולוגיה למתחילים
קורס אסטרולוגיה למתקדמים בזום
קורס פנג שואי בבוקר
קורס פנג שואי בערב
המלצות התלמידים שלנו

קרן סולנ'ציק

שחר מנחם

שירה רוזנבוים

רונן בן אריה

מפגש ראשון  גורל, מזל, טאי צ'י, חמשת האלמנטים, מעגל הזנה, מעגל בקרה, העמודות ובניית המפה, גישת הכמויות וגישת המחלישים והתומכים (זה בסדר אם זה נשמע לכם כמו סינית)

מפגש שני  – אלמנט העצמי, סקירה של 10 הטיפוסים באסטרולוגיה הסינית

מפגש שלישי – פירוט החיות, חלוקה לקבוצות, חוזקות וחולשות, חודשים ושני

מפגש רביעי – עבודה עם המפה, שיטת 5 הנושאים (עצמי, ביטוי, כסף, מוניטין, משאבים)

מפגש חמישי – שיטת הכמויות, ספירת האלמנטים והבנה של התכונות בהתאם לכמויות

מפגש שישי – קלאשים, קומבינציות, צירופי עונות, קומבינציות מיוחדות

מפגש שביעי –  עונשים חיצוניים, עונשים עצמיים, אלים וכוכבים

מפגש שמיני – אלים וכוכבים, השפעות הזמן המשך

מפגש תשיעי – עולם העסקים במפות: ניתוח קהל יעד, מוצרים ושירותים, פלטפורמות שיווק, הצלחה עסקית ועוד

מפגש עשירי – זוגיות, מערכות יחסים, קריירה ועסקים

מפגש אחת עשרה  – פתרון בעיות במפות לזוגיות, עסקים, קריירה, ילדים

מפגש שנים עשר מתנה מפגש חגיגי – מרתון פתיחת מפות, בונוס ותעודות

הערות: בכל מפגש נתרגל מפות.

הלוז נתון לשינויים בהתאם לקצב המשתתפים

עמודים נוספים באתר