טיפים לדלת כניסה

קבלו טיפים חשובים לשלט לדלת הכניסה,

מה כן לעשות ומה ממש לא

דלת הכניסה של הבית זה המקום שבו העולם נכנס אליכן ואתם יוצאים ממנו לעולם. חשוב שדלת הכניסה והאזור שמסביבה יהיה מטופח, נקי ונעים למראה.

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, ואם אתן רוצות שאנרגיה מבורכת תרצה להיכנס אליכן הביתה, עצבו בהתאם.

שפע מתקשר לאור, תאורה, ניקיון, אסתטיקה, ריח נעים ושמחה. האם כל אלה מאפיינים גם את דלת הכניסה שלכן לבית?

לכל דבר בעולם יש תדר, גם לאנשים וגם לחפצים. אני היום נעסוק בשלט לדלת הכניסה. זכרו: כל מה שאתן תולות על הדלת משפיע על התת מודע ומתממש במציאות.

אז מה כן ומה לא לעשות עם שלט הכניסה:

1. רצוי שיהיה שלט מאיר עיניים, ברור, נקי ולא סדוק או שבור.

2. הצבע לא חשוב, לבחירתכן. רק שתדעו שגם לצבע יש תדר (אדום מזכיר לנו דם ומלחמה, אנרגיה לא שקטה, וגם מיניות ותשוקה, לעומת כחול שמזכיר לנו ים, מים, חיות, שקט ובטחון. אז תהיו זהירות בבחירה..)

3. מה חשוב שיהיה כתוב על השלט? טוב כאן זה באמת משמעותי. ממליצה:

" משפחת.."

"כאן גרים בכיף…"

"ברוכים הבאים"

"כאן גרים… ואז כתובים שמות בני המשפחה"

4. אפשר דמויות בשלט לבחירתכן אבל שיהיו תמיד תמיד כמספר בני המשפחה

5. אפשר קישוטים נוספים ליד, בצד, לבחירתכן

ומה לא מומלץ?

1. דלת ללא שם או שם משפחה, נותנת הרגשה שאף אחד לא גר בבית או שגרים שם אנשים שמעוניינים בדיסקרטיות מלאה

2. דלת שמלאה במגנטים של שליחויות פיצה, אינסטלטורים ושאר בעלי מקצוע יוצרת תחושה של דירה לא מאוכלסת, למה שאנרגיה טובה תגיע?

3. אם גרים בדירה רווק או רווקה לא מומלץ לכתוב "כאן גרה דקלה" או "עמית" כאשר זה השם הפרטי. מדוע? כי זה תדר – דקלה כותבת שרק היא גרה כאן אז למה שמישהו נוסף ייכנס? זו הצהרה לעולם. מה שכן צריך לעשות זה לפתוח את התדר ולכתוב "משפחת.." או "כאן גרים בכיף" ובכך היא יוצרת תדר של הזמנה ליצור משפחה (אם היא רוצה במשפחה). אם היא לא רוצה משפחה, והיא מאושרת בלבד שלה, אז השלט בהחלט תואם את הצורך שלה.

4. לא מומלץ לכתוב את השמות של הילדים למעלה בשלט ואת השמות של ההורים למטה, ואל תצחקו בקטע הזה. אני כבר 12 שנה עוברת מאות, מאות בתים ותאמינו לי כבר ראיתי את הכל. וכבר בדלת הכניסה אפשר להבין את הסיפור בבית. בית שכבר בשלט הכניסה שמות הילדים למעלה בשלט ושמות ההורים למטה בשלט יוצרים תדר: מי למעלה? מי חזק? למי נותנים כוח? לילדים. וברוב המקרים כשאכנס, זה יהיה הסיפור. ולכן ההנחיה היא: שמות ההורים למעלה והילדים למטה. המאסטרים תמיד ראשונים.

5. לא מומלץ לתלות שלט יפה ככל שיהיה כאשר רק חלק מבני המשפחה כתובים בו ("נולד איתי, וכבר אין מקום בשלט" היא אומרת לי. "אז תחליפי!! "). אם כבר בחרתם לכתוב שמות, חשוב שכולם יהיו. במידה ותחסירו אחד, תאמינו לי, אתם תרגישו היטב את ההתנהגות שלו בתוך הבית כאשר ירגיש באופן תמידי לא שייך.

6. הכי לא מומלץ זה להשאיר שם של הדייר הקודם על דלת הכניסה או על האינטרקום למטה או בדואר ליד הכניסה. זה תדר! והאנרגיה של הדייר הקודם עדיין תהדהד בחיים שלכם.

יש חוק בטבע שנקרא "חוק ההדהוד" שנקרא גם "דומה מושך דומה"

רוצות שמחה בבית? הכניסו אלמנטים שמחים לבית

רוצות שאנרגיה טובה תגיע לבית? עצבו את דלת הכניסה בהתאם

מבטיחה לכם שאחרי הפוסט הזה פתאום תשימו לב לשלטים בבתים! וגם לשלכם (:

יום מהמם